Projektowanie wnętrz – oferta

Zaufaj profesjonalistom. Pozwól sobie pomóc. Spełnij swoje marzenia o wygodnym, funkcjonalnym i pięknym wnętrzu.

Projektowanie wnętrz online to nasza specjalność.  Oferujemy usługi projektowania wnętrz mieszkalnych, usługowych i biurowych, skrojonych indywidualnie na miarę. Z nami w przystępnej cenie możecie zaprojektować każde wymarzone wnętrze, zarówno pojedyncze pomieszczenie, jak i całe mieszkanie lub dom.

Co pomoże nam szybko i sprawnie przejść przez cały proces tworzenia wnętrza nowego domu ? dobre rozplanowanie pomieszczeń . U nas możesz zamówić kompleksową usługę projektowania. Nasi projektanci połączą Twoje indywidualne potrzeby z z najnowszymi trendami. Pomogą Ci spełnić marzenie o wyjątkowy, komfortowym mieszkaniu –  planując aranżacje wnętrza Twojego domu.

Wnętrze jak z katalogu? Tylko po co?

W trakcie planowania aranżacji ponieważ inspirujemy się projektami z katalogów , wnętrzami tworzonymi na potrzeby sesji zdjęciowych. A to błąd ponieważ takie wnętrza są doskonałe pod względem stylistycznym i zachwycają wyglądem, brakuje im jednak funkcjonalności, nie pasuje do naszego stylu życia. Głównym celem dobrze przygotowanej aranżacji jest – projekt dopasowany do potrzeb i stylu życia mieszkańców wnętrza. Poza tym  projektując bierzemy pod uwagę całość, by miała spójność i była w jednym stylu o wiele łatwiej jest dobrać nam wtedy poszczególne elementy wystroju.

U nas możesz zamówić projektowanie wnętrz online takich jak:

  • kuchnia
  • łazienka
  • sypialnia
  • salon
  • salon z kuchnią
  • przedpokój/holl
  • mieszkanie/dom
  • szafa/garderoba
  • pokój dziecka/nastolatka
  • pralnia

Projekt kuchni

Współczesna kuchnia powinna być pomieszczeniem zarówno wygodnym, atrakcyjnym ale również miejscem gdzie wszystkie zadania będą realizowane łatwo i skutecznie. Kuchnia jest nie tylko centrum spotkań domowników ale też miejscem w którym wykonywane jest wiele niezbędnych do codziennego życia prac. Współczesna kuchnia łatwo spełnia podwójne potrzeby funkcjonalnosci jak i dobrego wyglądu  w nowoczesnym domu.

Myślisz o wygodnym i funkcjonalnym układzie kuchni, skorzystaj z oferty projektu kuchni

Zobacz cenę za projekt >>

 

Projekt łazienki

Łazienka aby spełniała wszystkie oczekiwania użytkowników, powinna więc łączyć w sobie wysoką funkcjonalność, komfort użytkowania, estetykę z elegancją. To pomieszczenie użytkowe, z którego wszyscy domownicy korzystają praktycznie kilka razy dziennie. Jest również miejscem relaksu, odpoczynku. Dlatego tak ważne jest odpowiednie jest zagospodarowanie i aranżacja.
Zobacz cenę za projekt >>

Projekt sypialni

Sypialnia jest miejscem, które przede wszystkim ma służyć wypoczynkowi i relaksowi.Nie możemy zapomnieć również o jej funkcjonalności.Projektując sypialnię warto zadbać o to, by była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb jej przyszłych użytkowników.  Im bardziej zadbamy o jej klimat, tym lepiej będziemy czuli się w tym wnętrzu.
Zobacz cenę za projekt >>

Projekt salonu

Salon powinien  być tak urządzony, aby spełniać potrzeby zarówno domowników, jak i sprawiać by nasi goście czuli się w nim komfortowo.Jest przecież sercem każdego domu.Najczęściej jest największym pomieszczeniem w mieszkaniu w którym spędzamy czas z rodziną, wypoczywamy, pracujemy,spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną.Pełni również funkcje reprezentacyjną.

Zobacz cenę za projekt >>

Projekt pokoju dziecka

Projektując pokój dziecka warto zastanowić się czy chcemy aby pokój odzwierciedlał obecne potrzeby dziecka czy chcemy by rósł razem z nim.Powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność wnętrza, ale również indywidualne potrzeby dziecka, jego zainteresowania, ulubione zabawy, a także wiek. Pokój dziecięcy jest wyjątkowym pomieszczeniem, w którym łączy się świat rzeczywisty z krainą marzeń i dziecięcych fantazji.

Zobacz cenę za projekt >>

Projekt domu/mieszkania

Dobry projekt domu/mieszkania musi być spójny, przemyślany, łączyć w sobie funkcjonalność, estetykę oraz potrzeby przyszłych użytkowników. Projektując cały dom czy mieszkanie konieczne jest kompleksowe podejście, gdyż pomieszczenia w domu nie mogą być projektowane osobno, bez zwracania uwagi na inne wnętrza. .Zaprojektowanie całego domu wymaga nie tylko dużych chęci, ale również sporej wiedzy na temat sposobów aranżacji wnętrz, ich funkcjonalności, ergonomii. Skorzystaj z naszej pomocy.
Zobacz cenę za projekt >>

Projekt przedpokoju/holu

Funkcjonalność  i niebanalny wygląd te dwie cechy powinien łączyć w sobie przedpokój jest pomieszczeniem. Przedpokój powinien być łatwy w utrzymaniu czystości jak i dobrze rozplanowany by spełniał potrzeby jego użytkowników.Powinien być reprezentacyjny.

Zobacz cenę za projekt >>

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Subscribe!